Kapička dětský plavecký klub - dětské pavecké kurzy

Plavecké kurzy pro děti

Dopřejte dětem i sobě neobyčejný zážitek!
Plaveme v bazénu v hotelu Valnovka v Kamenici-Ládví, nedaleko Prahy.
Váš plaváček se naučí nebát se vody, základy plaveckých technik a trénink tolik důležité sebezáchrany. Posílí si imunitu a zlepší fyzickou kondici. Získá nové kamarády a zažije mnoho nového.

Více …
Kapička dětský plavecký klub - Krav Maga

Krav Maga pro děti

Bohužel z organizačních důvodů je kurz prozatím pozastaven.

Děti připravíme je na krizové situace a  na jejich včasné rozpoznání a prevenci. Budou umět řešit problémy se svými vrstevníky, ale i vážnější typy ohrožení ze strany dospělých. Děti si také zlepší fyzičku. Zvýší sebevědomí, protože mohou vidět pokroky během každého tréninku. Děti se díky tréninkům Krav Maga Junior naučí Iépe zvládat emoce, zlepší se jim koncentrace a komunikační dovednosti.

Více …
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tábory

Náš tábor je vhodný pro děti od 4 do 10 let. Hlavním benefitem je plavecký kurz, který pomůže dětem zlepšit vztah k vodě, rozplavat neplavce a zlepšit plavecké styly. Mimo bazénu vyhřátého na 31 °C, budeme mít k dispozici zahradu s hřištěm, tělocvičnu a vířivku.

Více …
Kapička dětský plavecký klub - Plavání pro MŠ a ZŠ

Plavání pro MŠ a ZŠ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent malesuada pulvinar augue non imperdiet. Etiam vitae lorem scelerisque, blandit neque in, tincidunt felis. Phasellus maximus ante et justo!

Více …
Kapička dětský plavecký klub - Pronájmy

Pronájmy, oslavy

Vonsectetur adipiscing elit. Praesent malesuada pulvinar augue non imperdiet. Etiam vitae lorem scelerisque, blandit neque in, tincidunt felis. Phasellus maximus ante et justo!

Více …

Individuální lekce pro děti i dospělé

Aneb kdo to neumí, ten se to naučí -:). Tedy plavat. 

Více …