Kapička dětský plavecký klub - dětské pavecké kurzy

O kurzech

Dopřejte dětem i sobě neobyčejný zážitek!
Plaveme v bazénu ve wellnessu Valnovka v Kamenici-Ládví, kousek od Jesenice a Benešova, nedaleko Prahy.
Váš plaváček se naučí nebát se vody, naučí se základy plaveckých technik a natrénuje tolik důležitou sebezáchranu.
Posílí si imunitu a zlepší fyzickou kondici. Získá nové kamarády a zažije mnoho nového.

Lekce probíhají hravou formou v rodinném prostředí.

Najdete u nás:
– bazén s teplotou 31°
– malé skupinky, tedy individuální přístup
– možnost zahřát se po lekci v sauně
– bezproblémové parkování

Praktické informace:
Jarní kurz 2024, začínáme 1.dubna
Plaveme každé pondělí, úterý a středu v odpoledních hodinách, pouze úterý dopoledne.. První odpolední lekce pro nejmenší začíná cca po 14 hodině.
Kurz bude mít 13 lekcí. Pro mladší děti lekce po 30 min. Cena lekce je 380Kč. A pro starší děti lekce trvá 45 minut, lekce za 440Kč.

Abychom Vám mohli rezervovat místo v kurzu, vyplňte prosím formulář na této stránce a zároveň zaplaťte zálohu 1 000 Kč.
Platba na účet 670100-2208672112/6210
.
Do zprávy do příjemce prosím napište pouze: své jméno a jméno dítěte. Např. Dana Nováková/ Honzík Novák.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na Vás.
Kapička team
💦

Pravidla a podmínky klubu

Přihláška a záloha

– Po vyplnění přihlášky prosíme o zaslání zálohy, která je aktualně uvedena, abychom Vám mohli závazně rezervovat místo v kurzu.
 – Doplatek uhradíte před první lekcí hotově. Kurzovné je včetně zálohy po zahájení kurzu nevratné.

Omluvy a náhrady

– Po řádně omluvené lekci ( telefon, sms u paní lektorky) a to nejpozději večer předchozího dne, máte automaticky nárok na náhradní lekci, kterou si dojednáte se svou instruktorkou. V opačném případě lekce propadá.

– Náhradní lekce lze vybrat pouze v právě probíhajícím kurzu a náhrady se nepřevádí do kurzu následujícího. Převod max. dvou lekcí do následujícího kurzu je možné v případě, že je kurz uhrazen a vy pokračujete.

Hygiena

– Před vstupem do bazénu je nutné sebe i Vašeho plaváčka osprchovat bez plavek. Při nedodržení podmínek, Vás nebudeme moci pustit na lekci.

Změna vyhrazena.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Těšíme se na Vás Klub Kapička💧

Kvalita vody:

Teplota vody a vzduchu je kontrolována před zahájením každé lekce. Teplota vzduchu je 1-3 °C vyšší než teplota vody. Teplota vody 30 °C.

Denně, před zahájením lekcí, je vše pečlivě omyto čistou vodou a dezinfikováno. Ostatní prostory jsou několikrát denně důkladně čištěny a dezinfikovány (INCIDIN EXTRA, SANITOL, MIKASEPT).

Čistící a dezinfekční prostředky jsou skladovány v uzamykatelné místnosti k tomu určené.

Při znečištění vody dítětem je provoz okamžitě zastaven na dobu nezbytně nutnou k vypuštění, dezinfekci, následnému napouštění a ohřevu vody v bazénu.

Provozovatel zodpovídá za pravidelné kontroly jakosti vody, její úpravu, úklid a dezinfekci prostor a provozování kurzů.

Pravidelné rozbory vody provádí Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem.

Přihláška na jarní kurz 2024